Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse alimentare

Număr anunț
DA21535849
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr. 13 (CUI 4410534)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
954,13 RON
Valoare atribuită
954,13 RON
Data publicării
22.10.2018 19:53
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954,13 RON

din 954,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.