Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lapte UHT semidegresat 1,8% grasime, 3,2 % proteine, 200ml
- Număr anunț
- DA21520750
- Autoritate contractantă
- COMUNA FANTANELE (Consiliul Local al Comunei Fantanele) (CUI 16407184)
- Furnizor / câștigător
- DORNA LACTATE S.A. (CUI RO9689910)
- Cod CPV
- 15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.364,80 RON
- Valoare finală
- 24.364,80 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 13:35
- Data finalizării
- 23.10.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.