Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie telefoane SPAUIPS
- Număr anunț
- DA23119866
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
- Furnizor / câștigător
- OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
- Cod CPV
- 32552110-1 · Telefoane fara fir (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311,05 RON
- Valoare atribuită
- 311,05 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:29
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 15:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
311,05 RON
din 311,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro