Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet alimente

Număr anunț
DA21542721
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29873453)
Furnizor / câștigător
COSBIA IMPEX SRL (CUI RO7355744)
Cod CPV
15821150-5 · Piscoturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,10 RON
Valoare atribuită
137,10 RON
Data publicării
23.10.2018 12:05
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,10 RON

din 137,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.