Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINSECTIE SI DERATIZARE- CMC

Număr anunț
DA40566727
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
Furnizor / câștigător
GEVAL DDD EXPERT S.R.L. (CUI 46260319)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.395,75 RON
Valoare atribuită
1.395,75 RON
Data publicării
08.06.2026 08:48
Termen limită
13.06.2026 17:00
Data finalizării
09.06.2026 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.395,75 RON

din 1.395,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.