Ofertă refuzată Cumpărare directă

Peruci teatru

Număr anunț
DA21543803
Autoritate contractantă
Opera Maghiara Cluj-Napoca (CUI 4288357)
Furnizor / câștigător
CARMEN NOEMIA SRL (CUI 37567331)
Cod CPV
33711630-2 · Peruci (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.206 RON
Valoare finală
10.588,20 RON
Data publicării
23.10.2018 12:47
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.