Ofertă acceptată Cumpărare directă

revizie si verificare,autorizare ISCIR

Număr anunț
DA21542787
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG.JIU (CUI 4898380)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.860 RON
Valoare atribuită
19.860 RON
Data publicării
23.10.2018 12:07
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.860 RON

din 19.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.