Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE AMBREIAJ/ VOLANTA TRACTOARE BELARUS

Număr anunț
DA21539936
Autoritate contractantă
COMUNA MICLESTI (CUI 3337605)
Furnizor / câștigător
TEHAGROPIESE SRL (CUI RO34474858)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.117,65 RON
Valoare atribuită
2.117,65 RON
Data publicării
23.10.2018 10:28
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.117,65 RON

din 2.117,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.