Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci - LDPE 690x(2x 65)x1200 mm
- Număr anunț
- DA23116445
- Autoritate contractantă
- GIURGIU SERVICII PUBLICE S.R.L. (CUI RO29780028)
- Furnizor / câștigător
- BENINO SRL (CUI RO14404009)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.550 RON
- Valoare atribuită
- 2.550 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 13:20
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 08:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.550 RON
din 2.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro