Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese Stihl HT 101
- Număr anunț
- DA21520703
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- HASMAN MSN S.R.L. (CUI 38679244)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 801,10 RON
- Valoare atribuită
- 801,10 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 13:34
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
801,10 RON
din 801,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro