Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURSA SPacer 450w SPS-ATX-450

Număr anunț
DA21439433
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VALENI (CUI 25552027)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,20 RON
Valoare atribuită
546,20 RON
Data publicării
10.10.2018 14:36
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,20 RON

din 546,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.