Ofertă acceptată Cumpărare directă

Campuri operatorii si halate

Număr anunț
DA21522894
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
TOPMED IMPEX SRL (CUI 31007769)
Cod CPV
39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.180 RON
Valoare atribuită
16.180 RON
Data publicării
19.10.2018 17:11
Termen limită
26.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.180 RON

din 16.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.