Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Raport de evaluare .
- Număr anunț
- DA21534973
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 145 (CUI RO2710616)
- Furnizor / câștigător
- STOICA MM ION (CUI 26029574)
- Cod CPV
- 79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 15:35
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 16:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro