Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampila de tip seriator automat cu 8 cifre

Număr anunț
DA21540856
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE ASIGURARI DE SANATATE (CUI 11697800)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30192152-1 · Stampile de numerotare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349 RON
Valoare atribuită
349 RON
Data publicării
23.10.2018 11:00
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349 RON

din 349 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.