Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER FAX 1195L (Ricoh 431147) - 89584/08.10.2018
- Număr anunț
- DA21537940
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- ELECTROMEC PROCESING SRL (CUI 38096968)
- Cod CPV
- 30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.980 RON
- Valoare atribuită
- 2.980 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 09:22
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.980 RON
din 2.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro