Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLASA SUDATA ECO 5mmx2mx5m (OCHI 10X10) INTERTRANS

Număr anunț
DA21534759
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE BANEASA SRL (CUI 37351493)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.944 RON
Valoare atribuită
1.944 RON
Data publicării
22.10.2018 15:09
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.944 RON

din 1.944 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.