Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80G 500 COLI BRILLIANT

Număr anunț
DA21524938
Autoritate contractantă
Comuna Coroiesti (Primaria Coroiesti Jud. Vaslui) (CUI 3394090)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
596,72 RON
Valoare atribuită
596,72 RON
Data publicării
22.10.2018 09:35
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

596,72 RON

din 596,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.