Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Biblioraft plastifiat cotor 8cm de culoare rosie
- Număr anunț
- DA21523621
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE "SF.ANDREI (CUI 4122019)
- Furnizor / câștigător
- PAPETARIE OFFICE S.R.L. (CUI RO17040760)
- Cod CPV
- 30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 303,20 RON
- Valoare atribuită
- 303,20 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 08:22
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
303,20 RON
din 303,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro