Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA21508814
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI PEIA (CUI 28972211)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,10 RON
Valoare finală
147,10 RON
Data publicării
18.10.2018 13:51
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.