Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oftalmoscop Heine Beta 200

Număr anunț
DA21534583
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.939,61 RON
Valoare atribuită
2.041,70 RON
Data publicării
22.10.2018 15:03
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.041,70 RON

din 1.939,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.