Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii transport lemn cu auto-macara de pe pasunea Bilele

Număr anunț
DA23117315
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
IULIAN TRANSFOR SRL (CUI RO28125640)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
23.05.2019 13:50
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.