Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de interventie si remediere la instalatia termica si sanitara,inlocuirea de obiecte sanitare
- Număr anunț
- DA23114015
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
- Furnizor / câștigător
- CARD INSTAL SRL (CUI RO14114609)
- Cod CPV
- 50721000-5 · Reconditionarea instalatiilor de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.330,30 RON
- Valoare atribuită
- 12.330,30 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 11:55
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.330,30 RON
din 12.330,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro