Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RASTEL INOX, cf.ADV1040243-09.10.2018
- Număr anunț
- DA21532324
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.999 RON
- Valoare atribuită
- 83.999 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 13:45
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
83.999 RON
din 83.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro