Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,4% sub estimat

Reparatii curente a podurilor de acces pe str. Livezii si str. Primaverii, sat Bolatau

Număr anunț
DA21514768
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
MARADI PREST ZEMEŞ S.R.L. (CUI 38825722)
Cod CPV
45221119-9 · Lucrari de constructii de renovari de poduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.514,40 RON
Valoare atribuită
70.758,37 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
19.10.2018 09:54
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.758,37 RON

din 72.514,40 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 1.756,03 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.