Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULAP 2 USI

Număr anunț
DA21493929
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VAMA BUZAULUI (CUI 29478764)
Furnizor / câștigător
MOBILA BOGDAN SRL (CUI 29142992)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.857,16 RON
Valoare atribuită
2.857,16 RON
Data publicării
17.10.2018 11:53
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.857,16 RON

din 2.857,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.