Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furtun golire rezervor Nilfisk BR1300S

Număr anunț
DA21537177
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
KOMAROM TRADE INVEST SRL (CUI RO23163520)
Cod CPV
34224200-5 · Piese pentru alte vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373 RON
Valoare atribuită
373 RON
Data publicării
23.10.2018 08:54
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373 RON

din 373 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.