Ofertă refuzată Cumpărare directă

Zamfir Centenar Romania

Număr anunț
DA21511272
Autoritate contractantă
ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CULTURALĂ ULTIMA CONCEPT (CUI 36739951)
Cod CPV
22841000-7 · Albume de colectii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.000 RON
Valoare finală
22.000 RON
Data publicării
18.10.2018 15:30
Data finalizării
23.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.