Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii formare profesionala in ocupatia Agent de securitate
- Număr anunț
- DA23127988
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Galati (CUI 11361990)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL (CUI RO17253210)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.400 RON
- Valoare atribuită
- 20.400 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 12:32
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.400 RON
din 20.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro