Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PERIE WC CU SUPORT PVC PERIND
- Număr anunț
- DA21541559
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- BRID COM INTERNATIONAL SRL (CUI 28463994)
- Cod CPV
- 39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,60 RON
- Valoare atribuită
- 159,60 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 11:23
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
159,60 RON
din 159,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro