Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale instruire practica

Număr anunț
DA21540060
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.153,75 RON
Valoare atribuită
1.153,75 RON
Data publicării
23.10.2018 10:32
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.153,75 RON

din 1.153,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.