Ofertă acceptată Cumpărare directă

consumabile spalatorie auto

Număr anunț
DA21539722
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
S & M STEMI CLEAN SRL (CUI RO29357703)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.085 RON
Valoare atribuită
2.085 RON
Data publicării
23.10.2018 10:19
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.085 RON

din 2.085 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.