Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA21530395
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr. 1 (CUI 28284956)
Furnizor / câștigător
TUDOR SRL (CUI RO567251)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.583,63 RON
Valoare atribuită
5.583,63 RON
Data publicării
22.10.2018 12:41
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.583,63 RON

din 5.583,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.