Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMENT INGRIJITOARE

Număr anunț
DA21508673
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr. 8 Sibiu (CUI 17739564)
Furnizor / câștigător
ECOROM DISTRIBUTION SERVICES SRL (CUI RO26559562)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,21 RON
Valoare atribuită
206,21 RON
Data publicării
18.10.2018 13:46
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

206,21 RON

din 206,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.