- Număr anunț
- DA21544330
- Autoritate contractantă
- Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
- Furnizor / câștigător
- QUALITY CONFORT DESIGN S.R.L. (CUI 24729318)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.227 RON
- Valoare atribuită
- 4.227 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 13:06
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.227 RON
din 4.227 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro