Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alte materiale de constructii diverse

Număr anunț
DA23129143
Autoritate contractantă
ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI IMOBILIAR TURDA SRL (CUI RO31414940)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,80 RON
Valoare atribuită
75,80 RON
Data publicării
24.05.2019 13:17
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,80 RON

din 75,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.