Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cartus cerneala original HP 934XL, negru

Număr anunț
DA23128365
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.18 GALATI (CUI 24868499)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242 RON
Valoare finală
242 RON
Data publicării
24.05.2019 12:47
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.