Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tava fixa (raft) 315mm pentru RACK, PRIZA 8x220V IEC PT RACK 1U, PRIZA 12x220V VERTICAL PT RACK 1U
- Număr anunț
- DA21539427
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 31300000-9 · Sarma si cabluri izolate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 431,16 RON
- Valoare atribuită
- 431,16 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 10:09
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
431,16 RON
din 431,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro