Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conform pozitii accesate in seap

Număr anunț
DA21535949
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
SAMFERO SRL (CUI 11956327)
Cod CPV
43130000-3 · Echipament de foraj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.172,26 RON
Valoare atribuită
2.172,26 RON
Data publicării
23.10.2018 07:13
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.172,26 RON

din 2.172,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.