Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA21508133
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR ”BEGA” TIMIȘOARA (CUI 14970890)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.413,99 RON
Valoare finală
2.413,99 RON
Data publicării
18.10.2018 13:27
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.