Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de traducere- Referat nr.MBR_DSI 26642/20.09.2018 DRV

Număr anunț
DA21502189
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
STRATEGIC TRANSLATION SRL (CUI RO27481062)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.029 RON
Valoare atribuită
1.029 RON
Data publicării
18.10.2018 09:41
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.029 RON

din 1.029 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.