Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner Original CANON 6670 CRG 719H
- Număr anunț
- DA21540132
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.690 RON
- Valoare atribuită
- 3.690 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 10:35
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.690 RON
din 3.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro