Ofertă refuzată Cumpărare directă

Toner pentru imprimantele laser/faxuri/copiatoare

Număr anunț
DA21488425
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 AGHIRES (CUI 27416048)
Furnizor / câștigător
VIOMIL IMPEX SRL (CUI 15162280)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,83 RON
Valoare finală
179,83 RON
Data publicării
16.10.2018 19:11
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.