Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 14,6% sub estimat

CAPSE + DOSAR PVC + FOLII PROTECŢIE A4

Număr anunț
DA21545698
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,85 RON
Valoare atribuită
16,10 RON 14,6% sub estimat
Data publicării
23.10.2018 13:54
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,10 RON

din 18,85 RON estimat 14,6%

Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 2,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.