Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 PREMIER TOP 500 COLI+CARTUS TONER COMPATIBIL REDBOX C-EXV18RD
- Număr anunț
- DA21543442
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CALMATUIU DE SUS (CUI 18999791)
- Furnizor / câștigător
- C & C CLEANING DISTRIBUTION SRL (CUI 38144046)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 374,10 RON
- Valoare atribuită
- 374,10 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 12:32
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 13:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
374,10 RON
din 374,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro