Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare distrugatoare documente

Număr anunț
DA21541429
Autoritate contractantă
AGENTIA DOMENIILOR STATULUI (CUI RO14818116)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.448 RON
Valoare finală
2.448 RON
Data publicării
23.10.2018 11:18
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
23.10.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.