Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD SATA 1TB 7200RPM 6GB/S/64MB ST1000DX002 SEAGATE
- Număr anunț
- DA21538266
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 338,26 RON
- Valoare atribuită
- 338,26 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 09:32
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
338,26 RON
din 338,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro