Ofertă acceptată Cumpărare directă

USB VERBATIM 32GB 2.0 METAL

Număr anunț
DA21534328
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI RO1616816)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,40 RON
Valoare atribuită
179,40 RON
Data publicării
22.10.2018 14:54
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,40 RON

din 179,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.