Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD 500GB DDR3 8GB CPU Core i5 4570 3.2 GHz

Număr anunț
DA21534171
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Iasi (CUI 4701584)
Furnizor / câștigător
AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI RO16994054)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,93 RON
Valoare atribuită
831,93 RON
Data publicării
22.10.2018 14:48
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,93 RON

din 831,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.