Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie Expressor

Număr anunț
DA21533751
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.184,80 RON
Valoare finală
12.184,80 RON
Data publicării
22.10.2018 14:36
Data finalizării
23.10.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.