Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Documentaţie tehnică pentru certificatul de înregistrare CNCAN - alte instalaţii/documentatie tehnic
- Număr anunț
- DA21529793
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- CONSULTANTA RADION SRL (CUI RO16090352)
- Cod CPV
- 98113100-9 · Servicii privind siguranta nucleara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 12:19
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.10.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro